Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej letniej edycji WKK Camp, którą planujemy w dniach 05.07-10.07. Tym razem gościem specjalnym będzie Bartosz Sikorski – trener kadry Polski juniorów w koszykówce 3×3. Szkoleniowiec z wieloletnim stażem w pracy z młodzieżą. 

Dokładamy wszelkich starań, by spotkać się z Wami już na początku lipca. Prosimy jednak mieć na uwadze, że możliwość przeprowadzenia Campu jest uzależniona od decyzji Ministerstwa dot. obozów i kolonii. O Wasze przygotowanie zadba doświadczone trio trenerskie: Tomasz Niedbalski, Sebastian Potoczny oraz gość specjalny Campu – Bartosz Sikorski. To okazja do rozwoju w grach 3×3 oraz 5×5.

Tradycyjnie Camp odbędzie się w WKK Sport Center (ul. Czajcza 19 we Wrocławiu). Koszt za osobę z noclegiem w Active Hotel Wrocław wynosi 1250 zł, zaś bez noclegu – 850 zł. Wyżywienie zapewnia hotelowa restauracja. Prosimy rezerwować chęć udziału w WKK Camp LATO 2020 mailowo u Weroniki Marek: weronika.marek@wkk.org.pl. Na razie nie wymagamy wpłacania pieniędzy. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko, wiek uczestnika, opcję: z noclegiem czy bez noclegu w Active Hotel Wrocław, rozmiar koszulki.