WROCŁAWIANIE, DOLNOŚLĄZACY, POLACY!

Ostatnie tygodnie dla nikogo nie były łatwe. Światem zawładnęła epidemia. Ci, którzy jednak mają z nas najtrudniej, nie mają odpowiednich narzędzi do pracy. Mowa oczywiście o personelu medycznym 🏥

Niezmiernie cieszymy się, że możemy dołączyć do akcji #graMYdlaKOSZAROWEJ. Jest to zrzutka (https://zrzutka.pl/gramydlakoszarowej) zapoczątkowana przez zespół KFC Gwardia Wrocław oraz firmę Rawlplug.

Poza naszą drużyną i wspomnianą KFC Gwardią Wrocław, do zbiórki dołączyły już:

🏀 Ślęza Wrocław
🏈 Panthers Wrocław
⚽️ WKS Śląsk Wrocław SA
🏐 Volley Wrocław
🏀 WKS Śląsk Wrocław – koszykówka
🥊 Fighter Wrocław
🤾‍♂️ WKS Śląsk FORZA Wrocław
🥋 Carlson Gracie Wrocław – HQ
🏍️ WTS Sparta Wrocław

Wspólnie tworzymy zrzutkę #graMYdlaKOSZAROWEJ, w której będziemy zbierać pieniądze na Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Zbieramy na środki podstawowej ochrony dla wszystkich dzielnych bohaterów, którzy walczą o zdrowie nasze, wasze i waszych najbliższych. Apelujemy przede wszystkim do Klubów z całego województwa do rozpropagowania akcji, partnerów biznesowych, sponsorów, kibiców. Każdy może pomóc.

My zbieramy pieniądze i przekazujemy je szpitalowi, a szpital decyduje, na co środki mają zostać przeznaczone. Wszystkie bieżące informacje znajdziecie tutaj:

👉🏼 https://www.facebook.com/events/684568972299089/

Wszystkim nam zależy na jak najszybszym zakończeniu epidemii koronawirusa.  Doraźna pomoc szpitalowi przy ul. Koszarowej może znacznie przyśpieszyć ten proces.

Więc jak, wchodzisz?

Ambasadorem akcji z ramienia naszego klubu jest Piotr Niedźwiedzki 🐻