#

18.10.2015

WKK po fantastycznym meczu pokonuje w derbach Śląsk Wrocław.

#

WKK Wrocław po fantastycznym meczu pokonuje w derbach Wrocławia kadetów Śląsk Wrocław 98:74. Mecz był rozgrywany w bardzo szybkim tempie i obfitował w wiele efektownych akcji. Pierwszą połowę bardzo wyrównaną kończy rzutem z 9 metra Aleksander Lentka wyprowadzając WKK na trzypunktowe prowadzenie. Druga połowa to powolne zdobywanie przewagi przez WKK, które kończy trzecią kwartę prowadząc 70:61. Początek czwartej kwarty należał do Mateusza Trębowicza który w ciągu 4 minut zdobywa 13 punktów (trzykrotnie trafiając za trzy punkty) i do WKK , które ten fragment wygrywa 15:4 i nie oddaje już prowadzenia do końca meczu. Świetne zawody rozegrał także zdobywca 27 punktów Arkadiusz Piątek , który był nie do zatrzymania dla rywali, świetnie grę prowadzili Igor Yoka-Bratasz i Mateusz Kaszowki a cały zespół wykonał kapitalną pracę w defensywie.

W niedzielę WKK , udaje się na mecz do Jelenie Góry, w którym pokonuje Sudety II jelenia Góra 119:13

WKK Wrocław - ŚLĄSK WROCŁAW 98:74 (23:23, 23:20, 24:18, 28:13)
Punkty WKK: Trębowicz 33, Piątek 26, Urban 10, Lentka 8 , Grobelny 6, Yoka-Bratasz 5, Bielecki 4 , Kaszowski 4, Stasiaczek 2, Kiełpiński , Sibiński, Wolniak.