#

#

2017-10-19 13:17:11

2 LM. Przegrywamy po dogrywce ze Śląskiem

Niestety przegrywamy ze Śląskiem po dogrywce 83:73 (12:19, 21:14, 21:17, 16:20, 13:3). Gra od początku toczyła się falami. Momentami przeważali goście, innym razem gospodarze ale żaden zespół nie dał zbudować przeciwnikowi zdecydowanej przewagi punktowej i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 33:33. Mecz był wyrównany do samego końca. Na 1:34 przed końcem meczu wypracowaliśmy sobie przewagę 5 punktów po celnym lay-upie Tomasza Stępnia. Jednak brak komunikacji w obronie pozwolił przeciwnikom zdobyć 3 punkty. W kolejnej akcji popełniliśmy lekkomyślną stratę co przeciwnicy bezlitośnie wykorzystali doprowadzając do remisu. W decydującej akcji pod presją czasu i obrońcy spudłował za 3 Tomasz Stępień i mieliśmy dogrywkę. W doliczonym czasie gry oglądaliśmy nieskuteczną grę w ataku i brak współpracy w obronie co pozwoliło zawodnikom Śląska szybko odskoczyć na 7 punktów, czego nie udało się już odrobić.

Dla WKK punkty zdobyli: Stępień (29pkt, 4as), Uberna (16), Józefiak (8pkt, 8zb, 6as), Matusiak (7), Fiedukiewicz (4), Grzelak (4), Zając (4pkt, 7zb), Lentka (1).