#

#

2018-02-24 19:26:00

Przegrana na własne życzenie z Opolem

W piątkowy wieczór, 24 lutego gościliśmy na swoim parkiecie zespół Politechniki Opolskiej. Pierwsza kwarta była wyrównana z lekka przewagą gospodarzy. W drugiej części spotkania powiększyliśmy przewagę do 10 punktów, graliśmy szybko ale można było zauważyć, że brakuje nam fizyczności w walce na tablicach. Pierwsza połowa w żaden sposób nie zapowiadała tego co miało się wydarzyć w dalszej części meczu. Od połowy 3 kwarty nasz zespół nie potrafił rzucić kosza. Ponad 10-minutowa niemoc strzelecka zszokowała chyba wszystkich obecnych na tym meczu. W drugiej połowie zawodnicy gości zdemolowali nasz zespół 13:56. Przegraliśmy na deskach 25:38.

WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 50:82 (16:12, 21:14, 9:35, 4:21)

Punkty dla WKK: Fiedukiewicz (14 pkt), Grzelak (9 pkt) , Józefiak ( 7 pkt, 5 zb, 4 as), Matusiak (7 pkt, 8 zb), Madejski (5 pkt, 3 as), Kroczak (4 pkt), Ostrowski (2 pkt), Uberna (2 pkt).