WROCŁAWSKI KLUB KOSZYKÓWKI

#

#

#

2016-05-17 20:54:28

Obóz letni sportowy WKK Wrocław – Września 2016

Informujemy, że letni obóz sportowy dla zawodników WKK Wrocław z roczników 2001-2008, odbędzie się w dniach 16 - 26. sierpnia 2016r we Wrześni.

Wszystkie szczegółowe informację podajemy poniżej:

  • Miejsce: Gimnazjum nr 2, ul. Słowackiego, Września
  • Uczestnicy: zawodnicy WKK Wrocław roczników 2001-2008
  • Termin: 16 – 26.08.2016,
  • Wyżywienie: 3 razy dziennie w stołówce szkolnej
  • Transport: autobus
  • Zajęcia:
    - zajęcia w hali sportowej, basen, Orlik
    - terenowe i rekreacyjne
  • Cena:
    1000 zł dla zawodników opłacających regularnie składki (w tym 300 zł na pakiet sprzętu sportowego)

1200 zł dla pozostałych chętnych
Płatności:

I rata – 300 zł do 30.05.2016
II rata – 400 zł do 30.06.2016
pozostała kwota do 12.08.2016
Wpłata na konto : BZ WBK 35 1090 2402 0000 0001 0575 5379 z dopiskiem za obóz we Wrześni.

  • Zgłoszenia : proszę przesyłać na adres : obozy@wkk.org.pl.
    Należy podać:
    - w tytule maila Obóz letni Września 2016
    - w treści maila imię i nazwisko uczestnika, rocznik
  • Szczegółowe informacje : Mariusz Mazur 726 004 154

    KARTA KWALIFIKACYJNA DO POBRANIA

  • Faktury : Osoby, które potrzebują fakturę za obóz, proszone są o podanie na adres mailowy ( podany wyżej ) dokładnych danych na kogo ma być wystawiona faktura wraz z opisem jaki ma się na niej znajdować.



Powiązane artykuły

#
Zespół młodzików WKK Wrocław (rocznik 2003 - 04) wygrał turniej Sudety Cup, który odbył się w Jeleniej Górze w dniach 18-20.09.2015. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Mazura pokonała w finale Wilki Morskie Szczecin 38:28. W pozostałych meczach WKK osiągnęło następujące wyniki : WKK – Chromik Żary 55:41 WKK – Sudety II Jelenia Góra 47:15 WKK – Stal Ostrów Wlkp. 36:44 WKK – Czarni Słupsk 53:46 WKK – Sudety I Jelenia Góra 44:36 MVP Turnieju wybrany został – Szymon Paluch Najlepszym zawodnikiem zespołu WKK wybrano Filipa Wójcika. Zespół WKK występował na turnieju w następującym składzie : Marcel Grys, Filip Kowalski, Damian Mijalski, Szymon Kilian, Michał Nowak, Szymon Paluch, Patryk Dochniak, Radosław Jaworski, Dariusz Jaworski, Michał Boniecki, Mateusz Głodek, Aleksander Wojciechowski, Filip Wójcik. Więcej o turnieju – link.
więcej