#

#

2017-10-23 22:18:45

Kadeci WKK gromią Śląsk

W sobotę (20.10.2017) kadeci młodsi WKK (u15) rozegrali mecz derbowy ze Śląskiem Wrocław. Od samego początku zaznaczyła się przewaga naszej drużyny. Bardzo agresywna obrona, przechwyty przeradzały się kontrataki, które zamieniane były na punkty.Po 12 minutach było 20:4. Trener Mazur cały czas przypominał zawodnikom o aktywnej i agresywnej obronie oraz szybkim rozwiązywaniu akcji w ataku. Końcowe minuty drugiej kwarty to wyrównana gra. Nasza obrona jakby osłabła. Do przerwy 32 : 17 dla WKK. Początek trzeciej kwarty to powrót naszego zespołu do bardzo agresywnej obrony, która wymuszała kolejne straty i kilka bardzo atrakcyjnych zakończeń akcji. W 28 minucie jest 63 : 23. W kolejnych minutach trener Mazur mocno rotował składem, co miało wpływ na płynność gry. Śląsk trochę zmniejszył przewagę, ale zwycięstwo nie było zagrożone.

Śląsk - WKK 42 : 70 (4:15, 13:17, 12:31, 13:7)