#

#

08.10.2015

Zwycięstwo WKK w meczu z WKS Śląsk II.

W drugiej kolejce Dolnośląskiej Ligii Juniorów Starszych zespół WKK Wrocław pokonał drugą drużynę Śląska Wrocław 71:57. Po początkowej dominacji zespołu WKK, który prowadził już nawet 14 punktami, w trzeciej i na początku czwartej kwarty do głosu doszli gracze Śląska, którzy w 33 minucie wyszli na jednopunktowe prowadzenie. Sygnał do ataku dla naszego zespołu dał Michał Kapa najskuteczniejszy gracz dzisiejszego meczu (27 punktów), zdobywając w dwie minuty 11 punktów, w tym trzykrotnie trafiając za 3 punkty. Na wyróżnienie zasłużył także Michał Jodłowski, który oprócz 19 punktów zanotował 14 zbiorek i 5 bloków.